Genel Bilgiler


Sempozyum Tarihi ve Yeri
16. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu 02 – 05 Kasım 2019 tarihleri arasında Hilton Bodrum Türkbükü’nde yapılacaktır.


Sempozyum Dili
Sempozyum resmi dili Türkçe'dir. Sempozyum süresince program içerisinde Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe'ye simultane çeviri planlanmaktadır.


Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin sempozyum merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, sempozyumun sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler sempozyum aktivitelerine katılamayacaklardır.


Katılım Belgesi
Katılım belgeleri sempozyum bitiminde kayıt masasından dağıtılacaktır. Kurs katılımcıları için ayrıca sertifika verilecektir.


Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan sempozyum katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.


Sergi Alanı
Sempozyum boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini sempozyum merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı tüm sempozyum boyunca açık olacaktır.


Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları, Hilton Bodrum Türkbükü lobisinde her gün saat 08:00 - 19:00 arası açık olacaktır.


Transfer
Transfer talepleriniz için K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Transfer ile ilgili bilgiler sempozyum boyunca danışma masalarından takip edilebilir.

Davetli Konuşmacılar ve Önemli Tarihler